+372 5323 3732  
I-IV: 10.00-20.00, V: 10.00-18.30
toode(t) 0,00 € eest
0
toode(t) 0,00 € eest
0

KAMADO pole nimi, vaid grillitüüp, mis on inspireeritud Hiina enam kui 3000 aasta vanustest ümaratest savipottidest. Aja jooksul on neid viimistletud ja kõik sarnased kaane, temperatuuri reguleerimise süsteemi ja kauakestva kuumusega grillid kannavad nüüd nime Kamado.

Kamado BONO on Kamado grillibränd, mis on liider mitte ainult Baltikumis, vaid ka teistes välismaistes grillkogukondades. Kamado Bono on üks edukamaid, usaldusväärsemaid ja kiiremini kasvavaid ettevõtteid Euroopas (Financial Timesi 2022. aasta raporti järgi), mis tegutseb 19 riigis nagu Itaalia, Suurbritannia, Saksamaa, Rootsi, Norra, Iirimaa, Ungari, Poola, Taani, Soome, Läti, Eesti jne.

Kamado BONO on midagi enamat kui grill. See on terve grillimise filosoofia, tugev ühtne, kuni 104 000 liikmeline grillkogukond, positiivne elustiil ja väärtuslikud teadmised. Äärmiselt lai ja pidevalt uuenev valik Texas Clubi grillitarvikuid ja -tarvikuid, meie töötajate retseptiraamatud, erakordsed garantiitingimused ja kiire klienditeenindus, BBQ-kultuuri edendamine on see, mille nimel iga päev elame ja mida oma klientidega jagame.

Kamado BONO on ka Balti riikide suurima iga-aastase grillifestivali ja KCBS reeglite järgi rahvusvahelise BBQ meistrivõistluste - Twinsmoke - korraldaja.

Meie missiooniks on õpetada teie kliente hästi grillima ja demonstreerida selle protsessi lõbusust. Usume, et hea grillimees olla on lihtne ja sellega saab hakkama absoluutselt igaüks.

Kamado BONO – lihtne olla täiuslik!